Jelizaveta Dulberg
Gestaltterapeut ja nõustaja
Tere hea lugeja! Mina olen Jelizaveta Dulberg.

Psühholoogia on minu kirg ning ma tegelen sellega juba üle 10 aasta. Oma professionaalset teekonda alustasin teadusprojektis Tallinna Ülikooli Psühholoogia instituudis, kus uurisin koolilaste arengut. Täna tegelen lisaks teraapiale ja nõustamisele ka karjäärinõustamisega Põhja-Eesti Rajaleidja keskuses ning töötan välja arendavaid mänge GAMEclub projektis. Minu esimene nõustamis- ja psühhoteraapiaalane haridus on transpersonaalse psühholoogia valdkonnast ning lisaks lõpetasin gestaltterapeudi väljaõpet Taanis.

Koolitustel ja terapeudi õppes olles süvenesin erilise tähelepanuga lähisuhete ja usalduse loomise teemadesse. Lisaks uurisin motivatsiooni ja enesetoestuse teemasid ning kirjutasin sellest oma diplomitöö.

Oma igapäeva töös aitan ma inimestel nende elukvaliteeti tõsta. Küsimused, millega pöördutakse on väga erinevad. Alates lähedaste mõistmisest, kuni karjäärimuutusteni välja. Ma teen tööd selle nimel, et luua motiveerivat ja hoolivat koostööd oma klientidega, mis omakorda toetab nende isiklikku arengut ja kasvu. Kui inimene on küpsem, teadlikum ja terviklikum, suudab ta teha paremaid valikuid ja olla õnnelikum.
Minu kontaktid:

tel: + 372 51 64 124
e-mail: jelizaveta@arenguruum.ee
Made on
Tilda